Magda Mołek się rozstaje! “Właśnie nasze drogi się rozeszły”

Magda Mołek
Magda Mołek/ Fot.Instagram

Po 16 latach pracy Magda Mołek oficjalnie żegna się ze stacją TVN. Dziennikarka zdradziła, że teraz skupi się na własnym projekcie.

Rok temu Magda Mołek poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że postanowiła zrobić sobie przerwę i nie będzie już prowadzić “Dzień dobry TVN”. Teraz okazało się, że z anteny TVN Style znika też program “W roli głównej”. Co ciekawe, o tym dziennikarka dowiedziała się … z mediów.

Przedstawiciele stacji twierdzili, że chcą zaangażować Magdę do innych projektów. Niestety, nic z tego. Dziennikarka opublikowała w sieci wpis, w którym oficjalnie żegna się z TVN.

– We wrześniu 2004 roku zaczęłam pracować w TVN. Minęło 16 lat i właśnie nasze drogi się rozeszły. Dziękuję wszystkim, których tam spotkałam i od których mogłam się uczyć. Dziękuję widzom za życzliwość i wspólne radości. Dziennikarką będę zawsze, bo to bardziej charakter niż zawód i teraz czuję, że idę swoją drogą. Was nieustająco zapraszam na mój kanał na YouTubie – czytamy na instagramowym profilu Mołek.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here