Magdalena Karwacka z “Love Island” i “Top Model” o operacji nosa! “To zawsze był mój kompleks”

Magdalena Karwacka/ Fot.Instagram

Magdalena Karwacka znana wszystkim z programu “Top Model” a następnie “Love Island” właśnie poprawiła nos! Kobieta wyznała co skłoniło ją do operacji i jak czuje się po niej.

Magdalena Karwacka swoją medialną karierę rozpoczęła w programie “Top Model”. Pózniej wzięła jednak udział w programie konkurencyjnej stacji, “Love Island”, gdzie zainteresowanie jej osobą wzrosło jeszcze bardziej.

Teraz, na swoim Instagramowym profilu, celebrytka wyznała, że poddała się operacji nosa. Dziewczyna zdradziła, że nos od zawsze był jej kompleksem. Ponadto zdradziła, jak czuje się teraz, kiedy efekt jest już zadowalający.

“Dostaje od was bardzo dużo takich pytań. Tak, miałam operację nosa, w tym roku, pod koniec maja. Od kiedy pamiętam, to zawsze był mój kompleks. Jeśli chodzi o operacje, o medycynę estetyczną, to uważam, że wszystko jest dla ludzi, tylko po prostu z umiarem. Nie uważam, że jest to coś złego, jak ktoś ma jakiś kompleks, chce coś zrobić, to jest tylko jego decyzja” – dowiadujemy się z Instastory.

A co Wy uważacie o medycynie estetycznej? Podzielacie zdanie Magdy?

Przed operacją:

Magdalena Karwacka
Magdalena Karwacka/ Fot.Instagram

Po operacji:

Magdalena Karwacka
Magdalena Karwacka/ Fot.Instagram