Maja Sablewska pokazała zdjęcie z treningu! Celebrytka ćwiczy topless! [FOTO]

Maja Sablewska
Maja Sablewska/ Fot.Instagram

Maja Sablewska słynie już z tego, że uwielbia pokazywać się publicznie w niepełnych stylizacjach. Jak na stylistkę gwiazd jest to nieco zaskakujące, jednak celebrytka zdaje się tym nie przejmować. Jak się okazuje, również do domowych ćwiczeń Maja nie lubi zakładać na siebie wszyskich ubrań.

Maja Sablewska to jedna z najpopularniejszych polskich stylistek. Kobieta największą rozpoznawalność zyskała dzięki roli asystentki Dody. Ich drogi rozeszły się jednak lata temu i właśnie wtedy Maja skupiła się na modzie.

Celebrytka ma na swoim koncie kilka programów modowych, w których to nie tylko ubierała kobiety, lecz przede wszystkim uczyła ich samoakceptacji i miłości do swojego ciała.

Nic dziwnego, że w efekcie Maja stała się uosobieniem pełnego zaakceptowanie siebie i swojego ciała. Ostatnio jednak zdaje się, że zaczęła nieco przesadzać. Na jej instargamowym profilu ciężko jest znaleźć zdjęcie, na którym Sablewska ma na sobie wszystkie ubrania…

Zazwyczaj pokazuje się bez stanika i w odważny sposób eksponuje piersi. Teraz postanowiła zrobić to po raz kolejny publikując zdjęcie z domowego treningu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez SABLEWSKA (@sablewska)

Jak widać, na pierwszym zdjęciu standardowo brakuje bluzki. Podzielacie takie spojrzenie na modę? Fani Mai są wyraźnie zadowoleni:

“A fotka jest genialna!”

“Petarda!”

“Piękno i spokój. Mega”

“Piękna, wolna kobieta. Inspiracja dla mnie”

“Jak pięknie!”  – czytamy w komentarzach.