Małgorzata Rozenek-Majdan naprawdę na niego zagłosowała?! “Wstyd”

Rozenek zapowiedziała nowy projekt. Fani skupili się na czymś innym
Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan nie od dziś dzieli się ze swoimi fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Wydawać by się jednak mogło, że sprawę tego na kogo zagłosowała w minionych wyborach, zostawi jednak dla siebie… Cóż, tak się nie stało.

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z obserwatorami zdjęciem spod komisji wyborczej ledwo ją opuściła. Kobieta zdecydowała się jednak na bardzo jasny i celowy podpis. Pod zdjęciem napisała bowiem: “Trzesnęliśmy to”. Dając tym samym fanom jasny komunikat na kogo oddała głos.

Pod zdjęciem momentalnie pojawiły się nieprzychylne, a wręcz bulwersujące komentarze…

“Za ile się sprzedaliście?”

“Matko… Przestaje obserwować. Widocznie chce pani, aby Henio uczył się w szkole jak ma się mastrurbować, bo akurat Trzaskowski wprowadza takie rzeczy do programu. Wstyd!”

“Cisza wyborcza nie obowiązuje? Jak tak będziecie trzaskać, to będziemy mieli rzeczpospolitą NIEMIECKĄ! Wszystkie firmy będą sprzedawane za granicę! Takiej “Polski” Pani chce?” – pisali pod zdjęciem oburzeni fani.

Celebrytka nie zwlekała długo z odpowiedzią. Posłała obserwatorom prosty przekaz:

“Chcę Polski szacunku dla różnorodności. Chcę Polski, w której pomaga się finansowo niepłodnym parom stać się rodzicami (przypominam, że sami na to odłożyli w swoich składkach zdrowotnych). Chcę Polski, w której czołowy polityk partii rządzącej nie będzie mówił „że Polska bez LGBT jest najpiękniejsza” wreszcie chcę Polski, która się nie zadłuża się tak, że przyszłe pokolenie będą spłacać nasze długi i na koniec chcę Polski Wolnych sądów i współpracy z Unią Europejską” – odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Co sądzicie o jej deklaracji?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here