Małgorzata Rozenek-Majdan zaniedbuje dziecko? Henio sam musi się sobą zajmować

Małgorzata Rozenek. Foto: print screen z YouTube/tvnpl
Małgorzata Rozenek. Foto: print screen z YouTube/tvnpl

Henio Majdan to z pewnością jedno z bardziej znanych dzieci polskiego show biznesu. Jego rodzice dbają o to, by o najmłodszym członku ich rodziny było głośno.

Małgorzata Rozenek-Majdan na swoich social mediach podzieliła się filmikiem nagranym w jej własnej garderobie. Widzimy na nim małego Henia, który ze wszystkich sił starał się pomagać mamie w wiosennych porządkach… Po chwili musiał jednak sam o siebie zadbać i poświęcić sobie należytą uwagę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Jak twierdzi, zakochana w swoim synku perfekcyjna mama zamiłowanie do swojego odbicia maluch z pewnością odziedziczył po Radosławie…

“Henio całuje chłopczyka w lustrze. Całuśny jest po tatusiu” – czytamy we wpisie pod nagraniem.

Cóż rodzina Majdanów słynie z afiszowania się każdym mniej lub bardziej istotnym wydarzeniem ze swojego prywatnego życia. Zastanawiające jest tylko to, czy włączanie w to nieświadomych dzieci jest właściwe? Czy budowanie swojej popularności ich kosztem powinno mieć miejsce?

Patrząc na tło nagrania i panujący tam nieład, “Perfekcyjna Pani Domu” chyba do końca taka perfekcyjna nie jest i może powinna przypomnieć sobie nagrania swoich własnych programów sprzed lat… gdyż oprócz układania ubrań czeka ją jeszcze mycie luster.