Marcelina Zawadzka STRACIŁA pracę w TVP! Decyzja zapadła w związku z oskarżeniami?

Marcelina Zawadzka/Fot. PAP
Marcelina Zawadzka/Fot. PAP

Marcelina Zawadzka jest jedną z gwiazd TVP. Ostatnio celebrytka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Czy z tego powodu straci pracę z “The Voice of Poland”?

Marcelina Zawadzka była prezenterką “The Voice of Poland”. Celebrytka odpowiadała za relacje z planu podczas odcinków na żywo. Jednak, jak informuje “Plotek.pl” modelka nie pojawi się w nowej edycji show.

– Marcelina nie będzie prowadziła kulis “The Voice of Poland”. Produkcja jeszcze nie wie, czy ktoś zajmie jej miejsce, ale ma w kim przebierać – donosi informator serwisu.

Według portalu celebrytkę mogą zastąpić Ida Nowakowska lub Tamara Gonzalez Perea. Czy taka decyzja produkcji związana z zarzutami, jakie niedawno usłyszała Zawadzka? Przypomnijmy, że modelka jest zamieszana w aferę związaną z tzw. karuzelą vatowską. Marcelina została oskarżona o formalne użycie nierzetelnych dokumentów w deklaracjach podatkowych, za co grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Ciężko mi komentować tą sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biurko księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową – tłumaczyła w rozmowie z “NaTemat”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here