Marta i Paweł z “Rolnik Szuka Żony” zaczęli sobie deptać po palcach! Czy Marta pokona wewnętrzne przeciwności?

"Rolnik Szuka Żony"/ Fot.Instagram

Czy ta zapowiadająca się świetliście miłosna historia przetrzyma aż tak wycieńczającą próbę? Marta i Paweł z “Rolnik Szuka Żony” pokażą na co ich stać!

Kilka dni temu wyszło na jaw wiele nowinek związanych z kolejną edycją programu Dance Dance Dance. Nie będzie już dwójki dotychczasowych jurorów, a na parkiecie będziemy mogli śledzić zmagania wyjątkowych uczestników.

Marta i Paweł to para która poznała się w programie “Rolnik Szuka Żony”. Mili spokojni, wyważeni. Czy teraz poradzą sobie z nowym wyzwaniem?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marta Paszkin (@marta_paszkin)

“Jak bardzo myliłam się uważając , że po udziale w Rolniku, program taneczny będzie jedynie wysiłkiem fizycznym… w rezultacie udział w DDD związany jest również z ogromnym kosztem psychicznym. W mojej głowie siedzi bowiem mała, wredna sabotażystka, która mówi że nie dam rady, nie zapamiętam choreografii, słabo zatańczę i będzie jedna wielka porażka… To właśnie ta wewnętrzna sabotażystką jest moim jedynym wrogiem na parkiecie! Chciałabym wygrać z własnymi słabościami💪🏻 i przeżyć wspólnie z Wami piękna taneczną przygodę” – czytamy pod filmikiem.

Marta jak się okazuje próbuje stłumić wewnętrzne obawy. Oby silne ramie jej ukochanego rolnika stabilnie poprowadziło ją tak w tańcu jak i w życiu.

Tych, którzy obserwowali początki ich znajomosci, ucieszy na pewno ta informacja. Bądź co bądź taniec zbliża i pomaga znaleźć wspólny rytm, czego tej parze życzymy nie tylko na parkiecie.