Marta Manowska pokazała partnera. Właśnie z nim spędza kwarantannę [FOTO]

Marta Manowska
Marta Manowska Foto:instagram.com/martamanowska

Marta Manowska od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku. Czyżby prezenterka właśnie pokazała swojego ukochanego?

Marta Manowska w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Jest prowadzącą dwóch hitowych show: “Rolnik szuka żony” i “Sanatorium miłości”.

Ostatnio dziennikarka poinformowała w sieci, że przechodzi kwarantannę: “Siedzę w domu profilaktycznie jak miliony Polaków”. Jak się okazało,w tych trudnych chwilach Marta nie jest sama. Prezenterka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie tajemniczego mężczyzny. Prawdopodobnie jest to jej partner.

Według doniesień Marta poznała się ze swoim partnerem w Ustroniu na Śląsku. Ukochany gwiazdy ma na imię Adam i pracuje w telewizji jako dźwiękowiec.

Prezenterka wciąż nie może uwierzyć, że znalazła miłość – i to w swoich rodzinnych stronach. Marta Manowska pochodzi przecież z Siemianowic Śląskich i za każdym razem podkreśla, jak ważny jest dla niej Śląsk – czytamy w magazynie Rewia.

Sama dziennikarka nie ukrywa, że jest zakochana, jednak nie zdradza szczegółów swojego związku.

Jestem szczęśliwa. Chyba szczęśliwie zakochana. Myślę, że to ten jedyny. Czy jest to osoba z branży… zostawię to dla siebie. I tak mówię więcej niż do tej pory mówiłam. Myślę, że ja po prostu jestem osobą, która się wywodzi na całe życie. Ja mam takie poczucie, że jak miłość, to na całe życie. Jak miłość to przyjaźń. Jak miłość, to taka osoba, która żyje podobnym życiem i zrozumie to, że jesteśmy cały czas w trasie i bierzemy dzieciaki pod pachę i wsiadamy do kampera i jedziemy przed siebie. Ta miłość sama mnie znalazła – wyznała podczas rozmowy z Jastrząb Post.

View this post on Instagram

#marzyć

A post shared by MARTA 🔺 MANOWSKA (@martamanowska) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here