Martyna Gliwińska szczerze o relacjach z Jarosławem Bieniukiem. Tego nikt się nie spodziewał

Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska
Jarosław Bieniuk, Martyna Gliwińska / fot. Adam Warżawa/PAP/fot.Instagram

Martyna Gliwińska podczas najnowszego wywiadu opowiedziała o swoich relacjach z Jarosławem Bieniukiem. Jednak są razem?

Po śmierci Anny Przybylskiej, Jarosław Bieniuk związał się z Martyną Gliwińską. Niestety relacja byłego piłkarza z projektantką wnętrz nie przetrwała. Jednak jakiś czas temu, okazało się, że kobieta jest w ciąży. Pod koniec marca Martyna urodziła synka, któremu dała na imię Kazik.

Ostatnio młoda mam udzieliła szczerego wywiadu dla “JastrząbPost”, podczas którego opowiedziała o ciąży oraz zdradziła, jak obecnie wygląda jej relacja z Bieniukiem.

Jak się okazało, ciąża Martyny była absolutnie nieplanowana i zaskoczyła zarówno ją, jak i Jarosława.

Podobnie jak ja, był w głębokim szoku. Wiadome, że takie sytuacje, kiedy czegoś się nie planuje, a tym bardziej, jeżeli coś ma diametralnie wpłynąć na nasze życie, to na początku mogą wywoływać skrajne emocje, które później nie zawsze są prawdziwe. Początkowo oboje byliśmy zaskoczeni, później staraliśmy się w tej nowej sytuacji odnaleźć i to było dla nas bardzo dziwne. – wspomina celebrytka.

Gliwińska wyznała, że z piłkarzem “tworzy relację partnerską na zasadzie rodziców Kazika”. Jednak prowadząca postanowiła zapytać, czy Martyna myślała z Jarkiem o stworzeniu pełnej rodziny dla syna.

Zaskoczyłaś mnie tym pytaniem, nawet nie wiem, co mam na nie odpowiedzieć, bo tak szczerze mówiąc, my z Jarkiem o tym oboje jeszcze nie rozmawialiśmy (…). Zobaczymy, co los pokaże. Póki co jest tak jak jest. – wyznała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here