Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zdradza tajemnice ich pożycia. Czy ktoś się tego spodziewał?

Dramat Katarzyny Skrzyneckiej! Jej mąż trafił do szpitala. Foto: print screen z YouTube/ Ścianka myśli
Dramat Katarzyny Skrzyneckiej! Jej mąż trafił do szpitala. Foto: print screen z YouTube/ Ścianka myśli

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki są małżeństwem już prawie 12 lat. Ku zaskoczeniu wielu, mniej życzliwych im osób, ich związek rozkwita i jest oparty na mocnych fundamentach.

Marcin Łopucki na swoim instagramie postanowił zdradzić swoim obserwatorom w czym tkwi sukces ich małżeństwa.

„Kasia jest zawsze pełna energii, dobrego humoru, optymizmu, radości, mądrości życiowej i niekończącego uśmiechu. Jest dla mnie lekiem na całe zło świata!!!” – napisał kulturysta pod swoim postem.

Łopucki zapewnia w dalszej części wpisu o tym, iż mimo hejtu jaki pojawia się w ich kierunku nic nie zakłóci łączącej ich miłości i mądrości życiowej jaką się kierują.

„…A kto nas zna ten wie, że my zawsze pilnujemy właściwego kierunku w życiu. My się nie zmieniamy. Mamy jedno życie, przeżyjmy je wszyscy godnie” – zakończył swój wpis mąż Skrzyneckiej.

Oby jak najwiecej par miało tyle szczęścia w znalezieniu drugiej połówki co tych dwoje. Dla Katarzyny Skrzyneckiej to drugie małżeństwo. Jak widać szczęśliwe i co najważniejsze przypieczętowane pojawieniem się na świecie ich wspólnej wyczekanej córki Alikii, która w tym roku skończy już 10 lat.