Mikołaj Roznerski znalazł sposób, by od samego rana pieścić zmysły nie tylko swej partnerki! Mocna, pobudzająca dawka luksusu

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski Foto:instagram.com/mroznerski

Jest duża szansa na to, że Mikołaj Roznerski w pewnym sensie zawita teraz rankiem w wielu polskich łóżkach. Stanie się tak za sprawą jego wielkiej determinacji w tworzeniu porannego pobudzacza.

Jak się dowiadujemy z social mediów aktora, od ponad roku opracowywał skład swojej autorskiej kawy. Artystyczna 100% arabika, mieszanka ziaren z Etiopii i Brazylii.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)

„Dużo pracy, zaangażowania, kawał serca i jest- przedstawiam Wam kawę artystycznie paloną – ROZNER” – napisał w poście na Instagramie.

Roznerski to niewątpliwy amant i łamacz kobiecych serc. Najprawdopodobniej ciekawość jego fanek i chęć obcowania z produktem, który wyszedł wprost spod jego ręki, sprawi, że kawa jego pomysłu będzie strzałem w dziesiątkę. Oby tylko ciśnienie nie skoczyło zbytnio po wypiciu aksamitnego eliksiru.

Kawa to napój lubiany i doceniany nie tylko przez kobiety, jednak biorąc pod uwagę popularność Roznerskiego właśnie wśród płci pięknej, to właśnie na nie może liczyć na zbyt samozwańczy biznesmen.