Natalia Siwiec zdejmuje majtki?! Kontrowersyjne zdjęcie w sieci [FOTO]

Natalia Siwiec zdejmuje majtki?! Kontrowersyjne zdjęcie w sieci
Natalia Siwiec/Fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Kontrowersyjne zdjęcia stale zalewają internet. Tym razem na tapetę poszła Natalia Siwiec, która wywołała skandal swoim ostatnim postem. Pozuje ona tak, jakby miała za chwilę zdjąć majtki.

Natalia Siwiec swoją przygodę z show biznesem zaczęła od wielkiego skandalu. Usłyszano o niej dopiero, gdy pokazała biust na trybunach podczas meczu. Dziewczyna jakby wyczekała momentu najazdu kamery. Udało się wtedy, uda się być może i teraz. Tym razem zamiast koszulki zdejmuje jednak majtki.

Celebrytka jest znana ze swojego eksponowania ciała. Choć w social mediach nieustannie lansuje teraz swoją córkę, nie zapomina również o prowokujących zdjęciach, którym rozgrzewa męską część internetu. Niemniej jednak ostatnim postem nieco przesadziła.

Siwiec wygląda tak, jakby za chwilę miała ściągnąć z siebie majtki. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki. Od razu pojawiły się komentarze sugerujące modelce, że przesadziła.

– Będziesz jedynka czy dwójka? Bo gaciory w dół lecą 🤔 – zapytał jeden z fanów.

– Raz fotki z córką, raz z c.. pcią 😂😂😂 – skwitowała internautka.

Natalia Siwiec jednak nie odniosła się do żadnego komentarza, a zdjęcia świadczące o tym, że faktycznie zdjęła majtki, jeszcze nie trafiły na jej profil.

View this post on Instagram

🖐🏼

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here