Niesamowita metamorfoza gwiazdy TTV! Agnieszka Kotońska kiedyś ważyła ponad 100 kg! Pokazała zdjęcia [FOTO]

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska Foto:instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska pokazała w sieci zdjęcia sprzed i po metamorfozie. Fani zszokowani! Zobaczcie, jak się zmieniła.

Agnieszka Kotońska jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Udział w programie przyniósł jej niemałą popularność. Na swoim instagramowym profilu gwiazda TTV ma już ponad 250 tysięcy obserwujących.

W sieciach społecznościowych Agnieszka chętnie dzieli się swoim życiem codziennym. Od pewnego czasu Kotońska chwali się głównie rezultatami odchudzania. Ostatnio celebrytka pokazała zdjęcia sprzed kilku lat. Przy okazji opowiedziała swoją historię odchudzania.

Odważnie dziś u mnie, ale tak było, dużo mnie to kosztowało odwagi, żeby pokazać Wam, jak było; mam nadzieję, że tymi fotkami Was zmotywuje i dam Wam wielkiego kopa do działania, do walki o taką siebie, którą chcesz być. Dałam te dwa zdjęcia do porównania, żeby Was zmotywować, że MOŻNA, JAK TYLKO SIĘ CHCE!! – napisała.

Jak się okazało, gwiazda TTV kilka lat temu ważyła ponad 100 kilogramów! Efekt po walce ze zbędnymi kilogramami jest niesamowity. Zobaczcie sami!

View this post on Instagram

Dobry wieczór kochani❣❣🥰, Wiem że wieczorkiem przychodzą różne pomysły Wam do głowy ( moze zdrowy styl zycia ) i wiem po samej sobie że wieczorami lubię buszowac po różnych profilach 🙈🙈🙈❤❤❤ Odważnie dziś u mnie ale tak było,dużo mnie to kosztowało odwagi żeby pokazać Wam jak było 🙈mam nadzieję że tymi fotkami Was zmotywuje i dam Wam wielkiego kopa do działania, do wali o taka siebie która chcesz być ❤❤ dałam te dwa zdjęcia do porównania żeby Was zmotywować że MOZNA JAK TYLKO SIE CHCE !! Wrzucam Wam siebie po lewej stronie rok 2017 wakacje w Sarbinowie, przeglądam właśnie swój telefon i każde foto na siedząco niewiem co ja myślałam że na siedząco zasłonie te 106kg ( wszędzie wszystko się lało ) haha…podejście dobre .Ale efekt ŻENUJACY 🙈🙈🙈🙈🙈szczerze wtedy widziałam siebie inaczej ,myślałam że jestem gwiazdą szczupła i bez nadwagi ..nimfa,FOKA Bałtyku haha . Po wakacjach dalej jadłam i nawet nie pomyślałam żeby coś zrobić że sobą 🙈🙈🙈 ❤❣🥰🙈.po prawej foto z wakacji 2019rok przyznam się odjebalam kawał dobrej roboty ❤❤❤zaraz wakacje 2020 i chce żeby było lepiej i tak będzie..🙈❣WALCZ! ja też walczę lato depta nam po piętach, pamiętaj tylko o jednym nikt za Ciebie nie odwali tej roboty !! Więc wstań z kanapy i zacznij iść w dobrym stylu ,stylu który da Ci radość i dużo energii, obiecuje Ci że na tej drodze dostaniesz dużo gratulacji i braw !! Ja już trzymam kciuki za Ciebie i bardzo mocno w Ciebie wierzę ❤❤❤ 🥰🥰🥰🌞🌞🌝☀️🌞 —————————————————————– #motywacjadodziałania #motywacja #fitmama #cardio ##fitnessgirl #fitnesslifestyle #gymgirl #fitinspiration #fitnesslove #fitnesslife #zdrowo #zdroweodżywianie #czystamicha #gogglebox #ttv #happyday #goodphoto #metamorfoza #me #photooftheday #pictureoftheday #nowaja #workout #gymflow #polishgirl #walcz #longhair #cute #fun

A post shared by Agnieszka Kotońska_official (@agnieszkakotonska) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here