Nieudany żart uczestników “Tańca z Gwiazdami”. Internauci są oburzeni!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak/Fot. Instagram @mikolaj_jedruszczak_official
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak/Fot. Instagram @mikolaj_jedruszczak_official

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, z okazji prima aprilis, postanowili zażartować w sieci. Jednak ich wygłupy nie przypadły do gustu internautom.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się podczas nagrywania “Love Island. Wyspa miłości”. Po programie ich kariera medialna zaczęła szybko się rozwijać. Ostatnio wzięli udział w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”.

Z okazji prima aprilis zakochani postanowili zażartować w sieci. Na swoich instagramowych profilach zamieścili zdjęcia sugerujące, że ich rodzinka niedługo się powiększy. Ta nowina wywołała prawdziwą furorę w sieci. Internauci gratulowali w komentarzach “przyszłym rodzicom”.

Jednak nie wszyscy uwierzyli w te informację. Wśród osób, które nie dały się nabrać, jest Julia Wieniawa.

“A ja już uwierzyłam, bez kitu” – napisała celebrytka.

Gdy internauci skojarzyli, że to tylko żart, w komentarzach pojawiło się mnóstwo krytyki. Teraz para postanowiła się wytłumaczyć.

Pojawiło się wiele głosów z tego tytułu, ze jest to żart nie na miejscu, że nie powinniśmy tak żartować… Słuchajcie, nie dajmy się zwariować. W okresie kwarantanny już jest wystarczająco smutno. Jeżeli pojawią się namiastki ciąży, to oczywiście was poinformujemy w odpowiednim czasie – powiedzieli na instagramowej relacji.