Nowe show stacji TVN. “Power Couple” ruszyło z Janiakiem na czele

Oliwier Janiak
Oliwier Janiak, Power Couple/ Fot.Instagram

Niezwykle intrygujący program od wczorajszego wieczoru rozpoczął swą emisję na antenie TVN. Pierwszy odcinek “Power Couple” za nami.  Oliwier Janiak przywitał uczestników po królewsku.

“Power znaczy moc, Couple to para. Power Couple to dwoje ludzi którzy razem mogą, chcą, potrafią więcej”  -powiedział Oliwier Janiak w zapowiedzi programu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Power Couple TVN (@powercouple.tvn)

Siedem par rozpoczęło właśnie rywalizację. To pierwsza Polska edycja tego programu. Za nimi trudne, inauguracyjne zadania i chybione bądź trafione finansowe obstawienia. To właśnie Ewa Kasprzyk, razem ze swoim partnerem, zakończyli pierwszy odcinek z zerowym kontem, ale jak sami uznali teraz stawiają na miłość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Power Couple TVN (@powercouple.tvn)

Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jakie zadania będą mieli do wykonania uczestnicy? To się dopiero okaże. Z pewnością jest to niesamowita okazja do sprawdzenia wiedzy na temat swojego partnera.

Czy staż związku odegra rolę? Czy raczej wzajemna ciekawość i znajomość siebie nawzajem będzie kluczem do zdobycia lauru zwycięstwa? Z tego co widać z zapowiedzi emocji nie zabraknie.