Nudzisz się na kwarantannie? Grzegorz Zawierucha ma na to sposób

Nudzisz się na kwarantannie? Grzegorz Zawierucha ma na to sposób
Grzegorz Zawierucha/Fot. Instagram @grzesiek_zawierucha

Przymusowe siedzenie w domu po ponad tygodniu daje się we znaki. Społeczeństwo się nudzi. Część z nich zabiera się za swoje pasje. Grzegorz Zawierucha proponuje wziąć się za gotowanie…

Zwycięzca MasterChefa, Grzegorz Zawierucha wyszedł do swoich fanów z dość ciekawą alternatywą na spędzanie czasu w domu. Kucharz zamierza codziennie wrzucać propozycje prostych w przyrządzeniu dań.

Internautki od razu zainteresowały się pomysłem celebryty i z niecierpliwością czekają na pierwszy przepis. Zawierucha już zapowiedział mały deser, który zaciekawił nawet alergiczki.

Jak żartobliwie odpowiedział swojej followerce Grzegorz “miłość do jedzenia działa na wszystkie alergie”. MasterChef obiecał, że nie będzie trudno i każdy będzie mógł poczuć się, jak mistrz patelni.

Grzegorz Zawierucha ma w zanadrzu mnóstwo przepisów, które z pewnością przypadną do gustu domownikom. Kucharz-celebryta ma nadzieję, że dzięki swojej inicjatywie nie tylko zajmie czas nudzących się w domach Polakom, ale również pozwoli na rozwój ich kulinarnych umiejętności. Niektórzy może dopiero je nabędą.

MasterChef zapowiadając zbiór instagramowych przepisów, wziął także pod uwagę tych, którzy przypalają nawet wodę na herbatę. Zatem zamiast rozpoczynać kolejny sezon serialu na Netflixie, czas założyć fartuch i zabawić się w kuchni.

Grzegorz Zawierucha zapewne przez cały okres pandemii, wykształci niejednego szefa czy też szefową kuchni. Trzymamy kciuki za przyszłych adeptów sztuki kulinarnej.

https://www.instagram.com/p/B99LrPbp3AD/?igshid=1dzdvzx6t2mej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here