Ola Ciupa i Danny Ferreri rozstali się. “Czas zamknąć pewien rozdział w życiu” [FOTO]

Ola Ciupa, Danny Ferreri Foto:instagram.com/danny.ferreri
Ola Ciupa, Danny Ferreri Foto:instagram.com/danny.ferreri

Na początku roku Ola Ciupa poinformowała swoich fanów, że jest zakochana. Partnerem celebrytki okazał się znany youtuber, Danny Ferreri. Niestety ten związek nie przetrwał. Para właśnie ogłosiła, że się rozstała.

Ola Ciupa jest jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek. Mimo że piękna prezenterka ma powodzenie u mężczyzn, nie jest tajemnicą, że nie ma szczęścia w miłości. Miała kilka związków, kiedyś nawet była zaręczona, ale nic z tego nie wyszło.

Ostatnim partnerem “Słowianki Donatana” był 24-letni vloger internetowy Danny Ferreri. Para chętnie dzieliła się w sieci wspólnymi zdjęciami i filmikami z wakacji.

Celebryci byli ze sobą od lutego tego roku, jednak nie trwało to długo. Danny opublikował na swoim instagramowym profilu wpis, w którym wszystko wyjaśnił.

– Czas zamknąć pewien rozdział w moim życiu. Wielu z Was zastanawiało się, czy nadal jesteśmy razem. Nie odpowiadaliśmy na te pytania, bo sami do niedawna myśleliśmy, że uda nam się to wszystko poukładać. Dziękuję Oli za ten wspólnie spędzony czas, podczas którego jak w każdym związku były wzloty i upadki. Życzymy sobie powodzenia i pozostajemy w dobrych relacjach – napisał Danny.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here