Oliwia Bieniuk pokazała kulisy sesji dla “Vivy!”: “Nie wiem, czy mama byłaby zadowolona”

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk Foto:instagram.com/oliwia.biuniuk

Oliwia Bieniuk pojawiła się na okładce magazynu “Viva”. W wywiadzie 17-latka opowiedziała o swoich planach aktorskich oraz podzieliła się wspomnieniami związanymi z Anną Przybylską.

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. 17-latka od urodzenia jest na celowniku mediów. Nie jest tajemnicą, że Oliwia marzy o karierze w show-biznesie. Dziewczyna od dawna interesuje się modelingiem i aktorstwem oraz chętnie pokazuje na Instagramie efekty współpracy z fotografami. Teraz pojawiła się na okładce “Viva”.

Podczas wywiadu 17-latka wyznała, że ma wątpliwości, czy mama byłaby zadowolona, że Oliwia wiąże swoją przyszłość z show-biznesem.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. – powiedziała.

Ostatnio zagrała w krótkometrażowym filmie u boku Andrzeja Grabowskiego i Piotra Cyrwusa. Podczas rozmowy z Krystyną Pytlakowską celebrytka opowiedziała o swoim debiucie aktorskim.

Film powstał po to, aby wesprzeć chorych u kresu życia i ich najbliższych. […] A ja gram koleżankę głównej bohaterki, która stara się podtrzymać ją na duchu i na końcu wyznaje, że też kogoś straciła. To takie nawiązanie do odejścia mamy, chociaż nie padają tam żadne imiona czy nazwiska. – wyznała.

View this post on Instagram

Na pytanie, czego mama życzyłaby jej na 18. urodziny, odpowiada: „Nie potrafię sobie nawet wyobrazić tego, co mogłaby mi powiedzieć”. Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka udzieliła poruszającego wywiadu Krystynie Pytlakowskiej. Cała rozmowa w nowej VIVIE! Magazyn dostępny w punktach sprzedaży w całej Polsce już od 17 września, a także w formie e-wydania na stronie hitsalonik.pl💫 Zdjęcia BARTEK WIECZOREK/ LAF AM Makijaż Dagmara Śrama -Pieńkowska Fryzury Paweł Brzozowski Stylizacja @czaja_wyczaja Produkcja Paulina Aleksiejuk-Lewandowska Za pomoc w realizacji sesji serdecznie dziękujemy Kempingowi Chałupy 6/www.chalupy6.com #oliwiabianiuk #annaprzybylska #jaroslawbieniuk #sesjazdjeciowa #poruszajacywywiad #wywiadyvivy #vivamagazyn #tesknota #morze #sesjaplenerowa #vivapl #rodzina #memories

A post shared by Viva.pl (@viva_magazyn) on

Oliwia Bieniuk Fot.screen:instagram.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here