Oliwia i Łukasz ze “ślubu od pierwszego wejrzenia” przygotowali wielką niespodziankę! WOW!

Łukasz i Oliwia
Łukasz i Oliwia "Ślub od pierwszego wejrzenia" Foto:instagram.com/elkuchta, instagram.com/modrafrelka

Oliwia i Łukasz ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” startują z własnym projektem! Zakochani zdradzili szczegóły. Fani będą zadowoleni.

Mimo, że finał “Ślubu od pierwszego wejrzenia” już dawno za nami, losy Oliwii i Łukasza nadal są bardzo interesujące dla sympatyków tego show. Para od samego początku wzbudzała wielkie emocje wśród widzów programu. Wielu z nich uważała, że ta dwójka świetnie do siebie pasuje. Jak się okazało, nowo upieczeni małżonkowie byli najmłodszymi uczestnikami 4. edycji show.

Po finałowym odcinku para zdradziła, że spodziewa się dziecka. Oliwia urodziła syna pod koniec maja. Mimo wielu obowiązków związanych z rodzicielstwem, oboje nie zapomnieli o karierze. Teraz zakochani ogłosili kolejną zaskakującą wiadomość.

Jak się okazało, Oliwia i Łukasz postanowili założyć swój kanał na serwisie YouTube. O tym Oliwia poinformowała na swoim instagramowym profilu.

Klamka zapadła! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom otwieramy kanał na YouTube. W tym miejscu liczymy na Waszą pomoc. Szukamy nazwy. Piszcie swoje propozycje w komentarzach – czytamy.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here