Oliwia i Łukasz ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” ruszyli z nowym projektem. Fani są jednak podzieleni [VIDEO]

Oliwia, Łukasz
Oliwia, Łukasz "Ślub od pierwszego wejrzenia" Foto: instagram.com/modrafrelka

Oliwia i Łukasz ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” ruszyli z własnym projektem! Zakochani założyli kanał na serwisie YouTube. Póki co zdania internautów są mocno podzielone.

Mimo, że finał “Ślubu od pierwszego wejrzenia” już dawno za nami, losy Oliwii i Łukasza nadal są bardzo interesujące dla sympatyków tego show. Para od samego początku wzbudzała wielkie emocje wśród widzów programu.

Wielu z nich uważała, że ta dwójka świetnie do siebie pasuje. Jak się okazało, nowo upieczeni małżonkowie byli najmłodszymi uczestnikami 4. edycji show.

Niedawno zakochani poinformowali swoich fanów o założeniu kanału na YouTube. Do sieci już trafił pierwszy odcinek.

Już wjechał na YouTube nasz premierowy odcinek! Znajdziecie nas pod nazwą ZAKUCHTANI. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania kanału, żeby być na bieżąco – napisała na Instagramie Oliwia.

Pod filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. Niestety nie odbyło się bez krytyki.

“Liczyłam na Vlogi „z ręki”, takie naturalne, a to było strasznie sztuczne, wy byliście sztywni i jeszcze kamerzysta z wami, jakoś dziwnie to się oglądało”, “Weszłam z czystej ciekawości i nasuwa mi się pytanie: co to ma na celu? Reżyserka na każdym kroku. Widzę, że na siłę próbujcie coś stworzyć, żeby o was nie zapomniano” – piszą internauci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here