Oliwka stanęła murem za Maćkiem. Fame MMA to ustawka?!

Oliwka stanęła murem za Maćkiem. Fame MMA to ustawka?!
Maciej Szewczyk i Oliwia Miśkiewicz/Fot. Instagram @loveislandwyspamilosci

Mimo utrudnień i wycofania się Katowic z udostępnienia miejsca na galę z obawy przed koronawirusem, Fame MMA 6 odbyło się w planowanym terminie. Stawili się wszyscy zawodnicy. Nie zabrakło też widzów, którzy oglądali walki w telewizji. Oliwka także śledziła przebieg gali.

Podczas Fame MMA 6 do walk stanęło zaledwie kilu fighterów ze znanymi nazwiskami, którym kibicowali fani. Wśród nich był finalista “Love Island” – Maciek Szewczyk. Celebryta walczył do samego końca.

W 3. rundzie ogłoszono werdykt. Ten nie spodobał się wielbicielom Szewczyka. Oliwka także wygłosiła sprzeciw.

Tuż po walce, w sieci pojawiły się urywki emocjonującej walki @szewcowatego i @ambro. Internauci nie zgodzili się z wynikiem, który ogłoszono po 3. rundzie. Według składu sędziowskiego, zwycięstwo przypadło rywalowi Maćka z “Love Island”. Nie tylko fani chłopaka zabrali głos w tej sprawie, ale jako pierwsza oburzyła się eks partnerka Legniczanina – Oliwka Miśkiewicz.

Dziewczyna skomentowała wynik walki jako żart. Od razu internauci poparli opinię Oliwki. U Szewczyka na profilu pojawiło się mnóstwo pozytywnych ocen walki. Większość z nich brzmiała “Szewcu, to Ty wygrałeś”.

Chłopak odniósł się do walki na swoim stories, gdzie podziękował przyjaciołom, rodzinie i tym, którzy go wspierali, a także Ambro za świetną rywalizację. Jak ujął, wiele mu to dało i ma nadzieję, że nie było wstydu. Jak widać, Maciek umie przegrywać z honorem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here