Oskarżona o oszustwo Dorota Szelągowska odpowiada internautce: “To jest jak trucizna”

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska/ Fot.Instagram

Dorota Szelągowska podzieliła się na Instagramie ostatnią metamorfozą, którą przeprowadziła w “Totalnych Remontach”. Jedna internautka zauważyła pewien szczegół i oskarżyła dekoratorkę o oszustwo!

Dorota Szelągowska właśnie wystartowała z najnowszą odsłoną programu, w którym poddaje domy remontom. Tym razem sławna dekoratorka remontuje domy ludziom, którzy naprawdę tego potrzebują.

Po emisji ostatniego odcinka, Dorota podzieliła się na Instagramie efektem zaskakującej metamorfozy. Jedna z internautek dopatrzyła się pewnego szczegółu, który pozwolił jej na oskarżenie Szelągowskiej o podstawienie bohaterki!

“Piękny projekt, robota szacun. Zastanawia mnie tylko, jak to możliwe, że pani która kiedyś wystąpiła w programie ‘Kto tu mieszka’, posiadając przecudny dom urządzony w bardzo retro stylu, z przepięknymi antykami, nagle znajduje się w Nowej Wsi w ruderze? Serio?? To akurat słabe oszukiwanie widza” – napisała w komentarzu.

Na odpowiedź Doroty nie trzeba było długo czekać. Oczywiście prowadząca program zdementowała stanowisko internautki w gorzkich słowach:

“Nie jest to prawdą, proszę nie rzucać ohydnych fałszywych informacji, to jest jak trucizna, która zatruwa” – odpowiedziała Dorota.

Zrugana obserwatorka po chwili przyznała się do błędu. Okazuje się, że w programie, o którym wspomniała, występowała kobieta łudząco podobna do bohaterki “Totalnych Remontów”.