Paulina Krupińska ma siostrę bliźniaczkę?! Na tym zdjęciu nie można ich rozróżnić [FOTO]

Paulina Krupińska w odważnej sesji
Paulina Krupińska Foto:instagram.com/pkrupinska

Paulina Krupińska od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem i sympatią widzów. Jej kariera rozpoczęła się od konkursu Miss Polonia, który w 2012 roku wygrała. Teraz pokazała zaskakujące zdjęcie.

Paulina Krupińska rozpoczęła swoją karierę od wygrania konkursu piękności, a konkretnie Miss Polonia 2012. Później związała się z góralskim muzykiem, Sebastianem Karpielem-Bułecką.

Zainteresowanie i sympatia widzów od lat systematycznie rosną. Teraz, od jakiegoś czasu mogą oni podziwiać modelkę w nowej roli – jest ona bowiem jedną z prowadzących program Dzień Dobry TVN. Oddani fani mają także opcję “podglądania” Pauli na jej Instagramowym profilu, z którego również bardzo lubi korzystać.

Właśnie podzieliła się kolejną fotką, która wprowadziła obserwatorów w niemałe zakłopotanie. Widnieje na nim sama Paulina, jednak w towarzystwie kobiety, która wygląda tak jak… ONA!

Jak się okazuje, jest to Małgorzata Bachleda-Curuś, żona Adama – kuzyna Alicji. Zaskakujące jest jednak to, jak bardzo obie kobiety są do siebie podobne!