Paweł Deląg i Dominika Kulczyk kolejny raz mają problemy. Czy tym razem znowu się im nie uda?

Paweł Deląg
Paweł Deląg/ Ft.Instagram

Piękni, zdolni, bogaci. Można by powiedzieć cóż do szczęścia więcej trzeba, chyba tylko miłości. Niestety Dominika Kulczyk i Paweł Deląg z nią właśnie mają największy problem.

To już kolejna próba ułożenia sobie życia przez tę parę. Po pięcioletniej przerwie ich losy znów się połączyły. Niestety ciemne chmury zawisły nad ich związkiem.
Jak donosi „Dobry Tydzień” aktor ucieka w pracę co może zwiastować problemy w związku.

“Sądził, że zeszły rok przyniesie mu stabilizację, że pięćdziesiąte urodziny to ostatnie, które spędził samotnie, ale znowu rzucił się w wiry pracy, co jak przyznaje, jest jego panaceum na osobiste rozterki” – czytamy.

Faktycznie pracy aktorowi w ostatnim czasie nie brakuje. Jego aparycja zaś przyciąga rzeszę fanek, które liczą na chwilę radości u boku filmowego amanta. Z pewnością taka sytuacja nie pomaga w tworzeniu związku, a Dominika Kulczyk to silna i przedsiębiorcza kobieta. Mężczyzna u jej boku to zdecydowanie wybór, a nie konieczność.

Czy i tym razem para się rozstanie? Czy jednak uczucie, które pozwoliło im do siebie wrócić, pokona trudny czas? Spekulacje z pewnością nie ustaną do czasu aż sytuacja między duetem Kulczyk-Deląg się ustabilizuje.