Piotr Żyła nie przestaje zaskakiwać! Skoczek już nie ukrywa nowego związku [FOTO]

Piotr Żyła
Piotr Żyła, Marcelina Ziętek/ Fot.Instagram

Piotr Żyła zaczyna układać życie na nowo. Mężczyzna jednak był ostatnio bohaterem głośnych kontrowersji związanych z jego byłą partnerką i swoją córeczką. Teraz jednak uśmiech nie znika z jego twarzy. Wszystko za sprawą weekendu z nową kobietą.

Piotr Żyła podzielił się na Instagramie zdjęciami z udanego weekendu. Jak dowiadujemy się z Pudelka.pl, w wycieczce towarzyszyła mężczyźnie ukochana, Marcelina Ziętek. Informatorzy serwisu zdradzili, że Piotr również na codzień spędza u nowej wybranki bardzo dużo czasu…

“Marcelina mieszka w Cieszynie i auto Piotrka często stoi zaparkowane przed jej blokiem. Spotykają się już od dawna, na pewno od zeszłego roku. Kilka dni temu wybrali się razem na lody do popularnej wiślańskiej restauracji. Jeden z fanów poprosił Piotrka o autograf, ale on odmówił i szybko opuścili lokal” – czytamy.

Zdjęcia uśmiechniętego Piotra oraz Marceliny Ziętek pokazują, że ci dwoje faktycznie muszą doskonale czuć się w swoim towarzystwie.

Jednak co z córeczką Piotra, którą ten ostatnio bardzo skrzywdził?

1 KOMENTARZ

  1. Stare przysłowie mówi: ” zjadła dupka przygłupka”. Jak go oskubie to skończy się zachwyt. Jak mamusia zobaczy ile ubyło z konta, to wybije mu z główki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here