Przerażające doniesienia ws. Pawła Królikowskiego. Aktor planował samobójstwo?

Warszawa Pawła Królikowskiego. To były ulubione miejsca aktora. Foto: print screen z YouTube/GOSSIP TV
Warszawa Pawła Królikowskiego. To były ulubione miejsca aktora. Foto: print screen z YouTube/GOSSIP TV

Czy Paweł Królikowski chciał popełnić samobójstwo? Takie doniesienia pojawiają się od jakiegoś czasu. Czy są one prawdziwe?

Przed laty aktor przeżył głęboki kryzys i wtedy podobno chciał targnąć się na swoje życie. Po tych trudnych chwilach Królikowski mocno odmienił jednak swoje postępowanie i zbliżył się do Boga.

– Codziennie staram się pójść do nieba – wyznał jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu “Ludzie i wiara”.

Wraz z żoną Małgorzatą pochodzą z wierzących rodzin . Rodzice wpoili im obojgu, które wartości są w życiu najważniejsze.

Jednak po ukończeniu szkoły teatralnej Królikowski nie mógł znaleźć pracy. Nie miał też żadnych pomysłów na to, co mógłby robić. Aktor zapadł przy tym na poważną infekcję, w wyniku której doznał paraliżu połowy twarzy. I wówczas dopadł go kryzys, który próbował utopić w alkoholu.

– Żadne antybiotyki nie działały, nic nie pomagało. Podjąłem wtedy dramatyczną decyzję, że jest już tak źle, że chyba ze sobą skończę. Nie żartuję, naprawdę chciałem się zabić – wyznał Królikowski.

Wówczas na jego drodze pojawił się reżyser Jan Kolski, który zaproponował mu rolę. Ta propozycja otworzyła przed Królikowskim nowe możliwości i w pewnym sensie uratowała mu życie.

Aktor wielokrotnie wspominał o swojej wierze, o tym, że wraz z żoną starali się przekazywać najważniejsze wartości dzieciom. Każdy swój projekt polecał Opatrzności. Teraz jego najbliższym, dzięki wierze, z pewnością łatwiej jest przetrwać trudne chwile po stracie.

Źródło: Ludzie i wiara, Dobry tydzień

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here