Rafał Maserak czeka na swoje pierwsze dziecko: “Wziąłbym je na ręce i przytulił”

Rafał Maserak/fot. Instagram

Życie uczuciowe Rafała Maseraka obfitowało w nieoczekiwane zwroty akcji. 14 lat temu nawiązał romans ze starszą o 17 lat Małgorzatą Foremniak. Aktorka do tego stopnia straciła głowę dla 21-letniego wówczas kochanka, że rozstała się z mężem i próbowała stworzyć z Rafałem prawdziwy związek.

Niestety, tancerzowi trudno było powstrzymać się od flirtów. Rozstali się po trzech latach, gdy Maserak zauroczył się Sylwią Gruchałą, której partnerował w 8. edycji “Tańca z gwiazdami”.

Kiedy tancerz postanowił ustatkować się u boku Małgorzaty Lis, mało kto podejrzewał, że to tak na poważnie. A jednak… Ich związek trwa już piąty rok, a na dodatek spodziewają się właśnie pierwszego wspólnego dziecka.

Maserak, jak sam ujawnia, czuje, że już w pełni dojrzał do roli ojca i marzy o chwili, gdy po raz pierwszy ujrzy swoje wymarzone dziecko.

Już nie mogę się doczekać dnia, w którym zostanę tatą, w którym wezmę dziecko na ręce i przytulę je – przyznaje w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”. – Nie wiemy, czy to chłopiec czy dziewczynka, ale płeć i tak nie ma dla nas żadnego znaczenia.

Tyle tylko, że ślub, który wydawał się zbliżać coraz większymi krokami, teraz oddalił się w bliżej nieokreśloną przyszłość…

Tego nie będę komentować – stwierdził zdawkowo tancerz. – Wszystko w swoim czasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here