Rodzice byłej żony Martyniuka wspierają córkę. Opublikowali wymowny wpis

Martyniuków
Zenon Martyniuk z żoną, synem i synową/Instagram

Rodzice byłej żony Daniela Martyniuka nie chcieli komentować rozwodu córki w mediach. Teraz jednak zabrali głos w sprawie. Opublikowali wymowny wpis.

21 września Daniel Martyniuk oficjalnie zakończył małżeństwo z Eweliną z Russocic. Sąd orzekł o jego winie. Teraz syn gwiazdora musi płacić byłej żonie dwa tysiące złotych alimentów oraz 1200 złotych na córkę.

W obronie syna stanęła Danuta Martyniuk, która czekała Daniela pod budynkiem sądu. W rozmowie z dziennikarzami żona gwiazdora ostro skomentowała zachowanie byłej synowej oraz stwierdziła, że “Ewelinie chodziło tylko o pieniądze”. Później do niej dołączył się też Daniel.

Dotychczas rodzice Eweliny nie komentowali rozmowy córki. Teraz postanowili okazać wsparcie. Na facebookowym profilu opublikowali utwór “Dziwny jest ten świat” oraz dodali wymowny wpis.

EWELINKA i LAURKA KOCHAMY WAS BARDZO MOCNO. Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw, czasem aż wstyd przyznać się. A jednak często jest, że ktoś słowem złym zabija tak jak nożem. Lecz ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to, że ten świat nie zginie nigdy dzięki nim. Nie! Nie! Nie! Nie! Przyszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie… – czytamy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here