Rozenek zapowiedziała nowy projekt. Ale fani skupili się na czymś innym

Rozenek zapowiedziała nowy projekt. Fani skupili się na czymś innym
Małgorzata Rozenek-Majdan/Fot. Instagram @m_rozenek

Zdjęcie z backsage’u nowego projektu Rozenek, miało zainteresować fanów. Ci jednak w ani jednym komentarzu nie odnieśli się do zapowiedzi. Wybuchła jednak dyskusja na temat zbędnych kilogramów i ciąży.

Małgorzata Rozenek długo próbowała ze swoim drugim mężem zajść w ciążę i urodzić ich pierwsze wspólne dziecko. Gwiazda TVN Style wydała fortunę na zapłodnienia in vitro. te niestety zawsze kończyły się fiaskiem. Wreszcie, gdy po latach prób, para ogłosiła, że spodziewa się potomka, w Internecie wybuchła wielka wrzawa. Upragniona ciąża stała się tematem numer jeden.

Ostatnio “Perfekcyjna pani domu” udostępniła post, będący zapowiedzią jej nowego projektu. Niestety żaden z followersów, nawet nie zapytał czego on będzie dotyczył. Fanki skupiły się na zaskakująco zgrabnej sylwetce celebrytki. Otóż jednej z nich wydało się dość dziwne, że Rozenek tyje tylko w brzuchu. Ta odpowiedziała dość szybko, obracając zarzut w komplement, twierdząc że tyje nawet w dłoniach.

Poza typowo ciążowymi komentarzami, dotyczącymi wagi Majdanowej, pojawiły się również pytania o sukienkę i gratulacje co do wyglądu. Jedna z internautek wraziła nawet podziw, co do ponad przeciętnej aktywności Rozenek. Jak wtrąciła, występowanie przed kamerami w pełnym make up’ie i ustanie przez dłuższy czas w szpilkach, musi być bardzo wycieńczające. Sama zainteresowana już jednak się do tego nie odniosła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here