Sylwia i Mikołaj z “Love Island” ratują związek za pomocą terapeuty? “Bardzo się kłócimy”

To pierwszy raz w historii Tańca z Gwiazdami! Decyzja ZAPADŁA
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak/Fot. Instagram @mikolaj_jedruszczak_official

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak przechodzą poważny kryzys w związku. Zakochani przyznali się do korzystania z pomocy terapeuty.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się podczas nagrywania “Love Island. Wyspa miłości”. Po programie ich kariera medialna zaczęła szybko się rozwijać. Zakochani wzięli też udział w show “Taniec z Gwiazdami”.
Ostatnio w mediach plotkowano, że para ma poważny kryzys w związku. Sylwia i Mikołaj potwierdzili doniesienia w sieci.

Nie wszystkim chcieliśmy się dzielić, ale ilość pytań nas przerosła. Wiecie, kwarantanna… Byliśmy zamknięci w czterech ścianach, w naszej kawalerce. Bardzo się kłóciliśmy. Często wspominaliśmy o tym, że różnica charakterów jest ogromna i podczas kwarantanny ta różnica bardzo się uwypukliła i pokazała, że się nie dogadujemy – powiedziała celebrytka.

Mimo wszystko para twierdzi, że nadal się kocha i zamierza walczyć o wspólną przyszłość. Celebryci wyznali, że zdecydowali się na pomoc terapeuty.

Ja zawsze mówiłam, że to nie jest nic wstydliwego, jak ktoś prosi o pomoc. Poprosiliśmy o pomoc terapeutę i od jakiegoś czasu chodzimy na terapię dla par. Nie chcieliśmy się tym z wami dzielić, żebyście nagle nie skomentowali, że przekręciło nam się coś w głowie. Staramy się to ogarnąć z mediatorem. – dodała.