Syn Magdy Gessler przekonuje mamę do wegetarianizmu! Uda mu się? [FOTO]

Magda Gessler i Tadeusz Muller. / foto: Instagram
Magda Gessler i Tadeusz Muller. / foto: Instagram

Ostatnio coraz więcej słyszy się o Tadeuszu Müllerze. To syn najsłynniejszej polskiej restauratorki Magdy Gessler, a jednocześnie brat kolejnej wschodzącej gwiazdy – Lary Gessler.

Po udanym występie u Kuby Wojewódzkiego, Müller zaczął częściej pojawiać się w blasku fleszy. Ostatnio nawet pojawił się na ściance ze swoją partnerką Blanką Zawadą. Należy zaznaczyć, że para jest razem od 13 lat, a dla Blanki był to dopiero medialny debiut!

W rozmowie z Jastrząb Post Tadeusz wyjaśnił swoją długą nieobecność w medialnym świecie. – Nie jesteśmy typami osób, które codziennie biorą udział w wydarzeniach. Coraz częściej jesteśmy razem na mieście, dzisiaj też. Żaden specjalny scenariusz za tym nie stoi – powiedział.

Zawada przyznała natomiast, że bardzo wspiera Tadeusza w idei kulinarnej jaką stara się przekazać w swoim programie. Sama jest zadeklarowaną wegetarianką i podobno maczała nawet palce w wegetariańskim nawróceniu teściowej! Czy jej się udało?

Oglądam i bardzo kibicuję. Ja nie jem mięsa, więc dla mnie to jest świetna rzecz. Podoba mi się, co Tadek gotuje, tym bardziej że ja znam jego kuchnię. I cieszę się, że teraz więcej osób może poznać. On gotuje fenomenalnie i nietuzinkowo – mówi Blanka.

Dopóki Magda Gessler będzie twarzą kuchennych rewolucji, chyba nie ma mowy o przejściu na inną dietę. Jednak jedzenie mięsa wcale nie przeszkadza królowej restauracji, która i tak gubi kilogramy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here