Tak dorabiać będzie Magda Gessler! WOW

Gessler zaskakuje
Magda Gessler/ Fot.Instagram

Magda Gessler potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Restauratorka wpadła na pomysł jak dotrzeć do klientów mimo lockdownu.

Głowa Pani Magdy jak widać jest pełna nie tylko loków, ale również pomysłów. Tym razem sprawa dotyczy jednej z jej restauracji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

“U Fukiera” przemieni się z okazji Świąt wielkanocnych w delikatesy wysyłkowe. Trzydziestoletnia tradycja tego miejsca nie mogła się zatrzymać z powodu obostrzeń związanych z panująca pandemią. Potrawy Magdy Gessler znajdują od lat smakoszy, którzy nie wyobrażają sobie, by na ich świątecznych stołach mogło zabraknąć fukierowskich rarytasów.

“Przygotowałam dla Was coś absolutnie wyjątkowego. Tym razem nie w środku, ale na zewnątrz. DELIKATESY MAGDY GESSLER, które będą wysyłać na całą Polskę!” – napisała rewolucjonistka na swoim Instagramie.

Zatem dla tych bardziej leniwych pojawia się szansa na wyjątkowo smakowite święta. Pytanie tylko czy ceny za oferowane potrawy, będą w zasięgu “szarego” obywatela? Znając rozmach tej ekscentrycznej restauratorki, wielu może obejść się jedynie smakiem…