To dlatego Kuba Wojewódzki nie obchodzi świąt! Dziennikarz zaskoczył wielu

Wojewódzki chce zostać youtuberem?!
Kuba Wojewódzki/Fot. Instagram @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki po raz kolejny spędził Boże Narodzenie za granicą. Dlaczego nie obchodzi świąt w Polsce? Już wiadomo.

Kuba Wojewódzki przez ostatnie lata wyjeżdża na okres świąteczny do egzotycznych krajów. Nie przeszkodziła mu nawet pandemia. W tym roku także wyleciał w ciepłe kraje.

Jakiś czas temu, showman zdradził, dlaczego rezygnuje z tradycyjnego obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że głównym powodem była śmierć rodziców. Wojewódzki wyznał, że ciężko było mu z tym się pogodzić. Od momentu odejścia rodziny, dziennikarz postanowił wiele zmienić w swoim życiu.

– (Śmierć mamy – przyp. red.) była rzeczą, na którą nigdy, mimo że chorowała i teoretycznie przygotowywaliśmy się, to nigdy nie jesteś gotowy. Czy mam o tym opowiadać? Myślę, że pamięć moich rodziców nie zasługuje na to, żeby ją mieszać w cały ten chaos, jakim jest moje życie, w cały ten rock’n’rollowy bałagan, nazywany czasem moralitetem, jakim jest ta biografia – wyznał Kuba.

Showman dodał również, że po śmierci rodziców czuje się sierotą i opowiedział, jak teraz wyglądają jego święta.

– Wyjeżdżam z kraju. Ja świąt nie obchodzę. Od czasu, kiedy zostałem sierotą, spędzam święta z bliskimi mi ludźmi w ciepłych, egzotycznych krajach, gdzie banany i pomarańcze robią za bombki – powiedział gwiazdor.

Z najbliższej rodziny Kuba ma brata, ale nie utrzymuje z nim kontaktu.