To przerażające! Krzysztof Jackowski miał wizję o 2021 roku: “Mowa o skażeniu”

jasnowidz Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube
Krzysztof Jackowski , co nas tam czeka. Foto: YouTube

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją najnowszą wizją! Tym razem jasnowidz przepowiedział, co nas czeka w 2021 roku. Niestety, nie ma dobrych wieści.

Krzysztof Jackowski zyskał w Polsce ogromną popularność jako jasnowidz. Kilka lat temu 57-latek pomagał służbom w rozwiązywaniu zagadkowych spraw. Teraz jasnowidz prowadzi swój kanał na YouTubie, gdzie ma już ponad 190 tysięcy subskrypcji.

Ostatnio jasnowidz z Człuchowa podzielił się w sieci swoją kolejną wizją. Tym razem podzielił się przepowiednią na 2021 rok.

Jestem przygnębiony, bo to nie będzie dobry rok. Rola jasnowidza w tym okresie jest szalenie trudna, ponieważ wiele z was by chciało dat, konkretów ścisłych – to nie takie proste (…) Ten czas niedobry jest bardzo blisko, tak to wygląda (…) Pierwsze co mi się kojarzy – będzie wielki sprzeciw w Europie. To się wydarzy pierwsze, jacyś politycy czy państwa zrobią gwałtowny sprzeciw. Po drugie jest przygotowana jakaś prowokacja na Iran (…) Będzie mowa o skażeniu czegoś – to skażenie będzie nieprawdziwą informacją, a będzie o tym bardzo głośno – powiedział jasnowidz.