Tragiczne konsekwencje ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan wyszły na jaw

Małgorzata Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan/ Fot.Instagram @m_rozenek

Od dłuższego czasu fani Małgorzaty Rozenek-Majdan żyją tylko jej upragnioną ciążą. Każde zdjęcie, jakie celebrytka wrzuca do sieci, kończy się komentarzami odnośnie brzucha, przyszłego dziecka czy porad jakiejś doświadczonej matki.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma nie lada problem. Nikogo już nie interesują jej kolejne wywiady, projekty czy nowa fryzura, paznokcie, etc. Wielbiciele gwiazdy całą swoją uwagę skupiają na jeszcze nienarodzonym dziecku Majdana.

Gwiazda TVN Style ostatnio usiadła na sofie Ewy Drzyzgi w programie “36 i 6”. Tam wystąpiła w roli eksperta, co nie przypadło do gustu widzom. Ci zaczęli pisać niechlubne komentarze pod zdjęciem z backstage’u. Jak napisał jeden z fanów, Rozenek jest fachowcem od wszystkiego, czyli od niczego. Sama zainteresowana nie odniosła się jeszcze do krytyki.

Poza gustownymi kostiumami obu prezenterek, na pierwszy plan wyłonił się drobny szczegół, który zdjął z Rozenek otoczkę doskonałości. W ten sposób Małgorzata zamknęła usta zazdrosnym hejterkom, które nieustannie jej dokuczają insynuując, że nie może być w ciąży. Zwracają jej uwagę, że zbyt dobrze się czuje, znajduje czas i siłę na nowe projekty, a do tego ma sztuczny brzuch, gdyż tylko w nim przytyła…

Jedno zdjęcie zza kulis formatu Drzyzgi ujawniło tragiczne konsekwencje ciąży Rozenek-Majdan. Otóż fotograf ujął w kadrze jej bose i napuchnięte stopy. Jak twierdzą matki, ta opuchlizna była najgorszym skutkiem ubocznym ciąży. Tak więc nie ma wątpliwości, że “Perfekcyjna pani domu” jest zwyczajną kobietą, która tak samo doświadcza życia, jak inne.

Comments are closed.