Uczestnicy “Sanatorium miłości” szykują się na ślub Marty Manowskiej? “To najpiękniejsza para”

"Sanatorium Miłości" Marta Manowska fot. screen TVP

Marta Manowska planuje wesele? Uczestnicy “Sanatorium miłości” już gotowi na ślub prowadzącej!

Marta Manowska w ostatnich latach cieszy się ogromną popularnością. Jest prowadzącą dwóch hitowych show: “Rolnik szuka żony” i “Sanatorium miłości”. Od pewnego czasu gwiazda jest w szczęśliwym związku.

Według doniesień Marta poznała się ze swoim partnerem w Ustroniu na Śląsku. Ukochany gwiazdy ma na imię Adam i pracuje w telewizji jako dźwiękowiec. W tamtym roku zakochani byli w Paryżu. Jak twierdzą ich znajomi, Adam poprosił ją o rękę.

Na planie hitowego show TVP “Sanatorium Miłości”, uczestnicy zżyli się z Martą. A gdy seniorzy usłyszeli o jej ślubnych planach, bardzo się ucieszyli.

– Marta jest aniołem, bardzo kochaną, uczuciową i ciepłą osobą, gdyby wszyscy na tym świecie byli tacy jak ona, świat byłby piękniejszy. Ona zasługuje na wszystko, co najlepsze. Cieszę się, że mogłam ją osobiście poznać i uścisnąć – powiedziała Bożena Baraniak podczas rozmowy z “Super Expressem”.

– Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpiękniejsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśmy na nich. Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście! – dodał Władysław Balicki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here