Uczestniczka “Tańca z gwiazdami” nagrała piosenkę o KORONAWIRUSIE! Fani są zachwyceni! [VIDEO]

Magda Bereda i Kamil Kurczko
Magda Bereda i Kamil Kurczko Foto:instagram.com/magdabereda

Magda Bereda podczas kwarantanny nagrała piosenkę o koronawirusie. Internauci komplementują. Posłuchajcie!

Magda Bereda to młoda influencerka i wokalistka. Swoją karierę zaczęła od nagrywania coverów. Dziewczyna jest znana widzom między innymi z 10. edycji show “Taniec z Gwiazdami”.

Ostatnio młoda gwiazda pochwaliła się swoim kolejnym utworem. Na serwisie YouTube wokalistka zamieściła nagranie, na którym wraz z bratem zaśpiewała o tym, co dzieje się obecnie na świecie.

– Kiedy dowiedziałam się, że koronawirus trafił już do Polski, wróciłam do rodzinnego domu. Mieszkamy w małej miejscowości, gdzie jest dużo mniej ludzi niż w Warszawie. Pomyślałam, że to będzie dobry czas, by wrócić do starych czasów, kiedy to właśnie w moim pokoju tworzyłam wszystkie piosenki. Jakoś tak mnie natchnęło, że późną porą zaczęłam pisać tekst o tym wszystkim, co teraz się dzieje na świecie. Nie mogłam patrzeć na pokazywanie w Internecie, jak właśnie teraz ludzie wychodzą ze znajomymi. Było to dla mnie bagatelizowanie wszystkiego i myślenie wyłącznie o sobie. Napisałam część tekstu, potem dopisałam melodię. Zawsze, zanim wrzucę coś do Internetu, to pytam bliskich, czy im się podoba. Zapytałam mojego brata – Adriana. Od razu powiedział, że mu się podoba. Razem dopisaliśmy resztę tekstu i zaczęliśmy śpiewać. Nie zostało nam nic innego niż nagranie – powiedziała podczas rozmowy z “Super Expresem”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here