Viki Gabor nie chodzi do szkoły? Zobaczcie, jak sukces odmienił jej życie [FOTO]

Wygrana Eurowizji Junior 2019 zapewniła Viki Gabor niesłychaną sławę. Dziewczyna musiała zrezygnować z dotychczasowego życia i przejąć obowiązki gwiazdy. Czy jej się udało?

Po wygranej Viki nie może opędzić się od kamer. Liczne wywiady i koncerty, nie pozwalają jej na powrót do normalnego życia.

Na razie książki mam ze sobą. Jeszcze nie byłam po wygranej w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego – powiedziała Gabor w wywiadzie dla TVP.

Przez częste podróże szkoła zeszła na drugi plan. Obecnie Viki skupia się głównie na pracy w stolicy, a jej placówka edukacyjna mieści się na południu Polski.

Chodzę do szkoły, kiedy mam możliwość. Teraz jestem w Warszawie, a moja szkoła mieści się w Krakowie, ale mam książki ze sobą, więc jestem z nauką na bieżąco. Koledzy z klasy też mi przysyłają materiał”, mówi. „Znajduję na to czas, mam wszystko rozplanowane, mam czas na szkołę, na swoje potrzeby, na muzykę, także radzę sobie – dodaje.

Viktoria jest bardzo ambitna. Ma świadomość, że natłok pracy może obniżyć jej wyniki w nauce, jednak podejmie próbę zawalczenia o czerwony pasek.

W zeszłym roku miałam pasek, choć też bardzo dużo się działo. Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny – przyznaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here