Wielki dramat małego Henryczka! Majdan “ma żal do losu i świata”

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej dzieci.
Małgorzata Rozenek-Majdan i jej dzieci. (Fot. Instagram)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan blisko pół roku temu powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, Henryczka. Chłopiec od razu skradł serca wszystkich domowników. Teraz jednak zaczął się trudny okres.

Henryk Majdan przyszedł na świat w czerwcu. Nadszedł więc najwyższy czas na to, aby zaczęły wyrastać mu pierwsze ząbki. Ten okres okazał się bardzo bolesny nie tylko dla samego zainteresowanego, lecz także postawił na nogi wszystkich pozostałych domowników.

“Ząbkowanie nie jest przyjemne, ale w ramionach Mamy staje się znośne 😁 Prawie nic nie spaliśmy tej nocy. Henio ma żal do losu i świata za te ząbki, i tylko Mama może ten żal ukoić 🤷‍♀️ 🤗 chociaż starsi bracia, też dają radę 😁” -zaczęła na Instagramie niewyspana Małgorzata Rozenek-Majdan.

“Mądrzy ludzie mówią, że do wychowania jednego dziecka potrzeba całej wioski. Po dzisiejszej nocy podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami 😁 ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy” – dodała zakochana w maluchu mama po chwili.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)