Wizja jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego potwierdza się na naszych oczach!

Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Jasnowidz Krzysztof Jackowski. Foto: yt/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski na dwie godziny przed ciszą wyborczą przedstawił na swoim youtubowym kanale swoje przewidywania co do zbliżających się wyborów prezydenckich w Polsce. Jego wizja potwierdziła się!

W piątek 26 czerwca jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił swoje przewidywania odnośnie niedzielnych wyborów prezydenckich. Mówił, że jego będą dwie tury wyborów, czyli żaden z kandydatów nie uzyska ponad 50 proc. głosów wyborców w niedzielę.

Pierwszą turę wygra wg Jackowskiego Andrzej Duda. “Coś około 44 proc. mi się kojarzy” – stwierdził jasnowidz mówiąc o procentowym poparciu dla prezydenta Dudy. I faktycznie – wg najnowszych danych z PKW z 87 proc. komisji wyborczych Andrzej Duda ma 45 proc. głosów.

Jednocześnie Jackowski stwierdził, że bardzo zaskoczą wyniki Krzysztofa Bosaka i Szymona Hołowni. Mają oni zyskać kosztem Rafała Trzaskowskiego. Młodzi ludzie mają zagłosować chętniej na Bosaka i Hołownię niż na Trzaskowskiego.

I to również się potwierdziło! Bosak i Hołownia uzyskali bardzo dobre wyniki w grupie najmłodszych wyborców. Ich wyniki także są dla wielu zaskakujące – Hołownia około 13 proc., Bosak około 7 proc. Czekamy na ostateczne wyniki z Państwowej Komisji Wyborczej.

Krzysztof Jackowski zdradził też w piątek na kogo on i jego żona będą głosować. “Żeby było jasne (..) lojalnie mówię, że pójdę zagłosować na Pana Bosaka. Wybór mojej żony jest taki sam.”

“Wydaje mi się to świeży człowiek, nie obdarty politycznie, który ma ambicję i chyba czas w naszym kraju postawić na ludzi ambitnych i młodych” – powiedział o Bosaku Jackowski.

“Młodzi mają werwę do wiary w jakąś ideę jeszcze i do zasad. Wydaje mi się, że przyjdzie czas jeszcze, że tacy ambitni politycy w jakiejś mierze w przyszłości będą odgrywać istotną rolę w polskiej polityce. Tylko czy zdążymy?” – zakończył tajemniczo Krzysztof Jackowski.

6 KOMENTARZE

  1. Ludzie kochany, kto promuje tego człowieka? Kto za nim stoi? Jasnowidz w poważnych mediach W XXI wieku jasnowidz wyrocznią i autorytetem? Może ciemny lud traktuje jego opowiadania z uwagą, ale nie ludzie poważni! Opamiętajcie się z tym celebrytą!

  2. To ci dopiero niespodzianka, takie przepowiednie to ja też umiem robić. Teraz przepowiadam, że druga tura wyborów będzie zacięta a wygrany kandydat pokona przeciwnika minimalną ilością głosów.
    Gdyby był ktoś zainteresowany to mam jeszcze kilka przepowiedni na różne tematy, nawet szklana kula nie jest mi do tego potrzebna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here