Wypadek uczestniczki “Tańca z Gwiazdami”! Co dalej z show?

6 marca wielka premiera. Islanderzy zgarną trzy 10-tki?
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak/Fot. Instagram @mikolaj_jedruszczak_official

Sylwia Madeńska poważnie uszkodziła sobie nogę. Celebrytka zrezygnuje z udziału w “Tańcu z gwiazdami” przez kontuzje?

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się podczas nagrywania “Love Island. Wyspa miłości”. Po programie ich kariera medialna zaczęła szybko się rozwijać. Ostatnio zakochani wzięli udział w nowej edycji “Tańca z Gwiazdami”. Jednak nie wiadomo czy zobaczymy ich w show.

Pod koniec marca Sylwia doznała poważnej kontuzji nogi. Do wypadku doszło podczas treningu.

Człowiek chciał być fit, ale chyba troszkę przesadził. (…) Niestety, mam złamanie w stawie skokowym. Cały dzień spędziliśmy na sorze. Stało się to dzisiaj podczas biegania. Niestety stanęłam bardzo krzywo na schodach – czytamy na instagramowym profilu celebrytki.

Okazało się, że konieczne było założenie gipsu. Po wizycie u lekarza tancerka apelowała do internautów, by byli bardziej optymistyczni.

Moja dzisiejsza wizyta u lekarza umożliwiła mi wyjście z domu, chociaż na chwile, chociaż na kilka minut. Słońce dostarczyło mi tyle serotoniny, że chciałabym się tą radością podzielić z Wami ! Kochani w okresie kwarantanny da się zwariować, sama widzę po sobie, że jestem bardziej zrzędliwa, niezadowolona, ale walczę z tym. Nie dajmy się! Nie dajmy się pochłonąć smutkowi, ale szukajmy dobrych, pozytywnych stron tej kwarantanny. Przesyłam Wam moc pozytywnej energii!! Napiszcie w komentarzu, jakie widzicie plusy kwarantanny? Nie tylko dla Was, ale tak bardziej globalnie – napisała.

Przypomnijmy, że treningi do “Tańca z Gwiazdami” zaczynają już w wakacje, więc celebrytka ma motywację, aby jak najszybciej wrócić do formy.

View this post on Instagram

Moja dzisiejsza wizyta u lekarza umożliwiła mi wyjście z domu, chociaż na chwile, chociaż na kilka minut 🥰 słońce dostarczyło mi tyle serotoniny, ze chciałabym się tą radością podzielić z Wami ! Kochani w okresie kwarantanny da się zwariować, sama widzę po sobie ze jestem bardziej zrzędliwa, niezadowolona, ale walczę z tym. Nie dajmy się 😘 ! Nie dajmy się pochłonąć smutkowi, ale szukajmy dobrych, pozytywnych stron tej kwarantanny ❤️ przesyłam Wam moc pozytywnej energii 🥰 !! Napiszcie w komentarzu jakie widzicie plusy kwarantanny ? Nie tylko dla Was, ale tak bardziej globalnie 💪 ———————————————————— #kwarantanna #difficulttimes #bestrong #letssmile #positiveenergy #queen #sysiaimiki

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here