Zenek Martyniuk zaszalał z Edytą Górniak! Jego żona się wścieknie?!

Danuta Martyniuk
Zenek i Danuta Martyniukowie/ Fot.Instagram

Zenek Martyniuk ma nową partnerkę. Sceniczną. Podczas ostatniego koncertu wakacyjnego telewizyjnej Dwójki “król Disco Polo” pojawił się na scenie w towarzystwie Edyty Górniak. Wideo podbija sieć.

Wakacyjna trasa Dwójki odbywa się w nowym reżimie sanitarnym. Koncerty odbywają się na przykład na otwartych przestrzeniach, gdzie widzowie tańczą na siedząco, w swoim samochodzie. Albo w amfiteatrach, ale wówczas fani muzyki muszą cały koncert podziwiać w maseczkach.

W Chemie wybrano wersję drugą. Na scenie pojawiły się gwiazdy polskiej muzyki, w tym nieoczekiwany duet. Podczas wykonywania piosenki “Życie to są chwile” do Zenona Martyniuka dołączyła Edyta Górniak!

Górniak wcześniej zaprezentowała swój nowy singiel, który zapowiada pierwszą po latach płytę artystki. Po Górniak na scenę wyszedł Martyniuk.

“Król Disco Polo” śpiewał jeden ze swoich wielkich hitów “Życie to są chwile”. Niespodziewanie w pewnym momencie na scenę wbiegła Górniak i przytuliła się do Zenka! I chwilę potańczyła. Tego z pewnością nie było w scenariuszu.

Oszołomiony Zenek nie przerwał występu, ale wtulił się do Górniak. Po wszystkim wykrzyczał: “dziękuję!”

Żona Danusia ma prawo być zazdrosna?!

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here