Cezary Pazura wyżywał się na ukochanej?! Kulisy małżeństwa Edyty Pazury

Dom Cezarego Pazury. Jak mieszka popularny aktor? Foto: print screen z YouTube/Cezary Pazura
Dom Cezarego Pazury. Jak mieszka popularny aktor? Foto: print screen z YouTube/Cezary Pazura

Cezary i Edyta Pazurowie zdradzili szczegóły początku ich związku. Podczas rozmowy z fanami wspomnieli pierwsze prezenty, które sobie podarowali: “Było to 2,50 zł napiwku”.

Cezary Pazura i Edyta Zając pobrali się w 2009 roku. Z młodszą o 26 lat żoną, aktor ma trójkę dzieci: 10-letnią Amelię, 7-letni Antoniego i roczną Ritę. Przypomnijmy, że małżeństwo poznało się w pociągu, gdzie Edyta pracowała jako kelnerka. Ostatnio zakochani często pojawiają się publicznie i chętnie publikują prywatne zdjęcia w social mediach.

Z powodu epidemii koronawirusa małżonkowie w tej chwili mają dużo wolnego czasu, więc postanowili porozmawiać ze swoimi … fanami! Na instagramowej relacji na żywo odpowiadali na pytania swoich obserwatorów. Jeden z nich zapytał, jaki był pierwszy prezent, który sobie nawzajem wręczyli. Żona aktora zdradziła, że to było 2,50 zł napiwku.

To było 5 złotych – stwierdził Pazura.

Nie miałam pieniędzy, bo byłam biedną studentką, to kupiłam czekoladki, a ty udawałeś, że się cieszysz. Później twoja mama powiedziała, że miałeś na to uczulenie – wspomina Edyta.

Pazura również zdradził, jaki prezent podarował ukochanej.

Telefon jej kupiłem, bo jak się poznaliśmy, miała takie badziewie, nie słyszałem jej, darłem ryj. Jak na przykład byłem w galerii i krzyczę “Edytka! Żyjesz, żyjesz?”. To kupiłem Edytce za**bisty telefon, a później auto. – powiedział.

Jak się jednak się okazało, Czarek miał w tym swój ukryty cel!

Jakie auto, idź ty! Przyznaj się, dlaczego faktycznie kupiłeś telefon – zapytała celebrytka.

Aaa no, żeby jej były nie miał jej numeru telefonu. – wyznał aktor.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here