Królikowski powiedział prawdę o swoim zdrowiu!

Paweł Królikowski i Antoni Królikowski. / foto: Instagram

Choroba Pawła Królikowskiego to nie tylko tragedia jego samego, ale także całej rodziny. Kolejne tygodnie spędzane w szpitalu spowodowały, że życie rodzinne Królikowskich stanęło na głowie.

Jak można się domyślać, największym wsparciem aktora obdarzyła jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Kolejna choroba to dla niej cios i znaczne utrudnienie w prowadzeniu kariery. Według relacji osób bliskich rodzinie, aktorka praktycznie non stop modli się o zdrowie męża.

Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia gotuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i ZASP-ie, bo on chce być na bieżąco – mówi “Życiu na gorąco” przyjaciel Królikowskich.

Pomimo bardzo trudnej sytuacji, Małgorzata Ostrowska-Królikowska nadal pracuje w serialu Klan. Udało jej się wyprosić produkcję o stałe terminy pracy. Aktorka przebywa na planie kilka dni z rzędu, a później zajmuje się wyłącznie swoim mężem.

Jeśli dojdzie ten plan do skutku, Małgorzata chce tam przy nim być – zdradza “Życiu na gorąco” osoba z otoczenia rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here