Cichopek o kryzysie w małżeństwie. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Katarzyna Cichopek z mężem.
Katarzyna Cichopek z mężem. (Zdj. Instagram)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w tanecznym wręcz rytmie ruszyli w swoje wspólne życie. Czy utalentowany duet miewa również ciche dni?

Bycie małżeństwem to nie lada sztuka, tym bardziej bycie małżeństwem wystawionym na ocenę szerszego grona. Państwo Hakiel miewali różne momenty. Nie raz kolorowe magazyny wypisywały o kryzysie w ich związku. Część z nich z pewnością była prawdą, jednak małżeństwo z takim stażem ma już wypracowane metody radzenia sobie z cichymi dniami.

“Przed pandemią często chodziliśmy do kina i na kolacje. Podczas obostrzeń było to niemożliwe, dlatego kolacje ostatnio mieliśmy w domu, a wyjścia to najczęściej spacery. Na każde nieporozumienie mamy sprawdzone metody. Rozmowę i nieodkładanie problemu na później. A poza tym: dystans i poczucie humoru” – wyznała Kasia Cichopek podczas wywiadu dla magazynu “Świat i ludzie”.

Z pewnością dbanie o zwykły dzień, nawet w nietypowych warunkach jakich teraz żyjemy ma ogromne znaczenie. Umiejetność rozmowy i nie dopuszczanie do nawarstwienia problemów jest ważną umiejętnością.

Oby jak najwiecej związków poszło w ślady Państwa Hakiel. Lepiej naprawiać związki, a nie wymieniać je na nowe. Z pewnością kompromis, dyplomacja i zrozumienie pomagają w podtrzymywaniu tych lepszych wibracji.