Co na to Danusia? Zenek Martyniuk u popularnego “homosia”! [FOTO]

Gabriel Seweryn oraz Zenek Martyniuk. / foto: Instagram

Co na to powie Danusia Martyniuk, żona króla disco-polo? Zenek Martyniuk, król sceny disco-polo, odwiedził gwiazdy serialu “Królowie Życia” – Gabriela Seweryna oraz jego partnera Rafała Garbisa.

Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Już niedługo będzie zachwycał wszystkich podczas Sylwestra z TVP. Tymczasem przyszedł czas na wybór kreacji na 31 grudnia.

Gabriela oraz Rafała wszyscy znają z programu “Królowie Życia”, gdzie zaprezentowali się widzom, jako para kochających się “homosiów”. Para ma też bardzo dochodowy biznes, oczywiście modowy.

Na co dzień zajmują się projektowaniem i szyciem prawdziwych futer. Ich produkty wycelowane są w osoby z pokaźnymi portfelami, w końcu materiały z których tworzą są w stu procentach naturalne, a ceny ich ubrań sięgają nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych – czytamy na pomponik.pl.

„Versace z Głogowa”, czyli Gabriel Seweryn pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Martyniukiem, który udał się do jego salonu, by wybrać strój na Sylwestra.

Ulubieniec Kurskiego kupił w salonie Gabriela i Rafała opiętą skórzaną kurtkę, w której ma wystąpić na Sylwestrze Marzeń z TVP. Danuta Martyniuk chyba jednak nie będzie zazdrosna o takie zakupy, bowiem sama już dawniej ubierała się u mężczyzn.

Zenek jest bardzo sympatyczną osobą. Jego żona Danusia również. Można powiedzieć, że się zaprzyjaźniliśmy, bo często w naszej pracy dochodzi do takich sytuacji, że się z klientami zaprzyjaźniamy. Jak na króla disco przystało – nie ma limitów. Warto być królem – mówili w rozmowie z “JastrząbPost” Gabriel i Rafał.