Co on zrobił?!? Justyna Żyła pokazała korespondencje córki z ojcem! “Nienawidzę Cię!”

Justyna Żyła. Foto: Instagram
Justyna Żyła. Foto: Instagram

Justyna Żyła na swoim Instagramie pokazała wiadomość jaką jej córka otrzymała od ojca. Zachowanie Piotra Żyły jest bulwersujące. Mężczyzna wprost obraża swoją byłą partnerkę.

Justyna Żyła w swoich mediach społecznościowych pokazała fragment korespondencji, którą jej córka wymieniła z ojcem. Dziewczynka wysłała swojemu tacie zdjęcie młodych rodziców z dopiskiem “Zobacz jaka ona piękna” w domyśle pozostawiając swoją mamę.

Odpowiedź Piotra Żyły była jednak zaskakująca i bulwersująca. Postanowił bowiem odpowiedzieć dziecku “jaka ona brzydka” dodając przy tym “wymiotującą” emotkę.

Dziewczynka wyraźnie poruszona tym co ojciec postanowił napisać o jej mamie, zdecydowała się wyznać, że go nienawidzi!

Justyna Żyła
Instastory Justyna Żyła

Spodziewaliście się takiego zachowania?

3 KOMENTARZE

  1. Pani Justyno, niech Pani chroni dzieci i ich psychikę. Niech Pani dziękuje Panu Bogu, że to Pani powierzył opiekę nad Nimi, a nie ich ojcu. Dzięki temu da im Pani właściwe wzorce życia. Przy takim zachowaniu ojca córka może wyprzeć pamięć o nim. Ale będzie to dla Jej psychiki lepsze niż nienawiść. Cóż z tego, że osiąga sukcesy sportowe i zarabia duże pieniądze, nie kupi za nie miłości dzieci. Pani daje sobie doskonale radę. A ojcu radziła bym wizytę co najmniej u psychologa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here