Co się dzieje z Dodą? Ostatnio bardzo się zmieniła

Doda w coraz gorszym stanie. Jest nie do poznania
Dorota Rabczewska-Stępień/ Fot. Instagram @dodaqueen

Dorota Rabczewska-Stępień w ubiegłym roku zaczęła skarżyć się na kłopoty ze zdrowiem. Fani mocno ją wspierali i do tej pory śledzą poczynania gwiazdy na Instagramie. Doda stara się być w stałym kontakcie z ludźmi, ale nie wychodzi jej to chyba na dobre.

Doda zawsze wyglądała perfekcyjnie. Może nie chodzi o stosowność stroju, gdyż kilkanaście lat temu to właśnie ubiorem wzbudzała najwięcej kontrowersji i wywoływała najwięcej skadali. Mimo kusych spódniczek i białych kozaczków, makijaż zawsze miała dopracowany w każdym szczególe.

Rabczewska-Stępień ewidentnie podupadła na zdrowiu. Ostatnio notorycznie pokazuje się w mediach społecznościowych bez grama pudru. Czyżby dopadł ją pogodowy marazm? Nic dziwnego, gdyż sama przyznała na swojej relacji, że to co dzieje się za oknem, przyprawia o łzy. Warto zauważyć, że Doda jest zodiakalnym wodnikiem, a te dość często cierpią na stany depresyjne.

Czyżby piosenkarce faktycznie nic się nie chciało, nawet malować? Być może to efekt choroby z jaką się zmaga. Wydaje się być wycieńczona. Nie zapominajmy jednak, że artystka jest silną kobietą, a jej psychiki mógłby pozazdrościć niejeden hejter.

Gwiazda zapowiedziała, że mimo tragicznej pogody, nie zamierza przestać się uśmiechać. Oby podczas najbliższych koncertów, które zagra z orkiestrą, była w świetnej formie, gdyż przybita Doda to nie ta sama Doda… Trzymamy kciuki, by przeszło jej zimowe osłabienie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here