Co się dzieje z “Siarą”?! Nie uwierzycie, czym obecnie zajmuje się Janusz Rewiński

Janusz Rewiński fot. screen film Kiler
Janusz Rewiński fot. screen film Kiler

Kilkanaście lat temu był na topie wśród polskich aktorów. Znała go cała Polska, a jego kultowe potrafił odegrać każdy widz. Niestety, czasy świetności Janusza Rewińskiego już dawno minęły, a aktor musiał znaleźć zupełnie inne źródło dochodu.

Stefan “Siara” Siarzewski mieszkał w ogromnej warszawskiej wilii z basenem. Janusz Rewiński wybrał jednak zupełnie inne otoczenie i wyprowadził się na wieś, aby tam zająć się rolnictwem.

Miejscem, które wybrał do osiedlenia okazała się niewielka wieś Nowodwór w okolicach Mińska Mazowieckiego. To tam właśnie znajduje się gospodarstwo aktora.

Na 12 hektarach ziemi mam las, stawy rybne, łąki i pastwiska. Hoduję cztery konie, dziesięć owiec, cztery kozy, kury i kaczki. Koszę łąki, suszę siano, wycinam gałęzie, zabezpieczam sobie opał, drewno na zimę. – mówił w rozmowie w WP.pl

Od czasu do czasu Rewiński angażuje się w bieżącą politykę. W 2015 roku poparł oficjalnie Andrzeja Dudę jako kandydata na prezydenta RP. Kilka dni temu mogliśmy zobaczyć go w spocie reklamowym PiS w wyborach do parlamentu.

Choć aktor wielokrotnie wyrażał chęć powrotu do zawodu, to jednak od dłuższego czasu żaden reżyser nie widzi go w obsadzie swojego filmu.

Po raz ostatni na niebieskim ekranie widzieliśmy go w 2007 roku, kiedy to zagrał rolę dyrektora banku w filmie Ryś. Produkcja nie okazała się jednak wielkim hitem.