Córka Natalii Kukulskiej musiała odreagować?!

Córka Natalii Kukulskiej musiała odreagować?!
Natalia Kukulska z córką/Fot. Instagram @natalia.kukulska

Córka Natalii Kukulskiej bardzo szybko rośnie i już zaczyna pokazywać swoją duszę artystyczną. Piosenkarka nie omieszkała oczywiście pochwalić się talentem dziecka na Instagramie.

Dzieci Natalii Kukulskiej nie pojawiają się zbyt często w mediach społecznościowych, w tym także jej córka Laura. Artystka raczej chowa swoje pociechy przed fotoreporterami. Nie jest to typowe zachowanie, biorąc pod uwagę obecnych celebrytów, którzy w każdej wolnej chwili dodają mnóstwo relacji z maluchami.

Kukulskiej i Dąbrówce nie jest potrzebny rozgłos. Natalia już ma na tyle rozpoznawalne nazwisko, że media same interesują się jej życiem, a ta nie zamierza podawać im wszystkich informacji na tacy.

Dopieo niedawno gwiazda wróciła do show biznesu i zaczęła grać koncerty. Artystka zmieniła nieco gatunek muzyczny, przez co choć straciła część słuchaczy, zyskała nowych.

Niemniej jednak teraz z powodu kwarantanny, Kukulska spędza czas z Jankiem i Laurą. Wokalistka pokazała ostatnio efekt pracy swojej córki. Ta póki co raczej wizażystką nie zostanie, ale już widać zamiłowanie dziewczynki do makijaży. Ciekawe jednak czy Natalia wyszłaby z takim make up’em na scenę… Na pewno zrobiłaby furorę.

View this post on Instagram

Trzeba to wszystko jakoś odreagować! 😜

A post shared by Natalia Kukulska (@natalia.kukulska) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here